Epp: “Dr Simeonsi dieet on lihtsasti jälgitav, konkreetne ja tõhus kaalulangetusviis”

“Kogenud dieedipidajana olen läbi proovinud kõik kaalulangetusmeetodid ja seda rohkem kui ühel korral. Dr Simeonsi dieet on vaieldamatult olnud minu lemmik ja loomulikult ka tõhusaim. Eriti hea on seda läbi teha koos sõbrannadega, sest siis saab igal hommikul pärast kaalumist oma edusammudest kõigile teada anda ja edu tuleb nii ruttu!” räägib 7 kilo kaotanud Epp.

Kaalujälgijate, nüüdseks Figuurisõprade, koosolekud on Epule tuttavad koosviibimised. „Tere mina olen Epp ja ma olen paks – sellised ameerikalikud ringis istumised ja teistele oma vigade tunnistamine mulle ei sobi. Samuti ei meeldi mulle retseptides näpuga järge ajada ja siis avastada, et pooli asju ma üldse teha ei oskagi,” tõdeb naine.

Dr Simeonsi dieedi kasuks otsustas ta tänu sõbrannadele. „Kõik nad muutusid äkki kõhnadeks, õnnelikeks ja salapärasteks, pidin teada saama, kuidas nii saab. Lihtsaks tegi asja see, et Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja Aire on mu ammune armas tuttav ja ta oli mulle sel teekonnal abiks ööpäevaringselt.” Otsus tehtud, teavitas Epp ka oma sõpru ja perekonda. „Tuleb kohe ära rääkida, siis nad teavad arvestada ja sünnipäevadel ning muudel pidustustel ei teki küsimusi, miks minu taldrik nii kesine on.”

„Kõige suurem hirm enne alustamist oli tühi kõht ja kui ma ütleksin, et isutamise tunnet dieedi ajal ei kogenud, siis luiskaksin. See tunne aga distsiplineeris mind, mitte isudele järele andma.” Esimesi kolme nuumapäeva nautis Epp täiel rinnal, siis hakkas tekkima paranoia kaalumise ees. Õnneks kadus see aga ruttu, sest kilod kadusid järjepidevalt ja kiiresti. 

Toidu valmistamisel kasutas naine dieediga kaasas käivaid lihtsaid näidismenüüsid ning muutis neid vastavalt maitseelistustele. Retsepte sai vahetatud ka sõbrannadega, igaüks tegi midagi erinevalt ja andis ideid juurde. Vaieldamatuks lemmikuks jäi aga kanaliha. „Kapsaga, kõrvitsaga, tomatiga, keedetult, hautatult ja suitsutatult – nii palju häid mooduseid kuidas valmistada ja nii nii maitsev. Veel meeldis kapsawok loomahakklihaga ja lillkapsaroog, isegi kodujuust hakkas maitsema,” meenutab Epp. 

Dieedi viimased päevad ja stabiliseerumise etapp nõudsid suuremaid jõupingutusi. „Ma lihtsalt nii kohutavalt tahtsin midagi magusat, aga see läks üle. Mingeid kõrvalnähte polnud, pea ei valutanud. Piinlik tunnistada, aga ootasin väga klaasitäit valget veini, mis 40 päeva pärast jälle lubatud oli,” muigab ta. Täpseid mõõte Epp endalt enne ja pärast dieeti ei võtnud, aga rõivasuurus kahanes kahe numbri võrra ja isegi jalanõud jäid suureks. 

Kõige rohkem kiidusõnu jagub Epul Dr Simeonsi dieedi klienditoele. „Ilma selleta on väga keeruline, on vaja kasvõi õlga, mille najal nutta. Aire on parim! Ta on osavõtlik, abivalmis ja positiivne. Kasutasin tema abi sageli, eriti esimese ringi ajal, kuna ebakindlus oli suur ja toiduvalik tundus esialgu kole väike.”

Kehakaal on naisel jäänud enam vähem stabiilseks, aga üht dieediringi tahaks ta siiski veel teha. „Soovitan Dr Simeonsi dieeti soojalt kõigile! Selle toitumiskava, konkreetsus ja kindlal kellaajal söömine on lihtsasti järgitav ja nii efektiivne! Naistel hakkavad kõik kleidid jälle perfektselt seljas istuma!”

 

Kui Epu lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT