Edulood

Sellelt lehelt leiad eestlaste kogemuslood Dr Simeonsi dieediga kaalulangetamisest. Kui Sul on küsimusi, mida sooviksid otse dieedi läbinud inimeste käest küsida, liitu Dr Simeonsi dieedi Facebooki tugigrupiga, kuhu on koondunud üle 6200 dieedisõbra.

Kristiina: „Olen tänulik, et maovähendusoperatsioon polnud minu tee ja dieet aitas mul kaotada 69kg“

„Väärtustan kõike, mida õppisin sel teekonnal. Dr Simeonsi dieet polnud minu jaoks lihtsalt kaalulangetuse viis, vaid andis ka tööriistad, et õppida elama tervislikku ja täisväärtuslikku elu. Mul ei ole enam millegi taha peituda – sain aru, et kõik oleneb minust endast,“ sõnab 24-aastane Kristiina, kes tegi kahe aasta ja 6 dieediringi abil läbi täieliku elumuutuse ning kaalub nüüd 137kg asemel 68kg.

Maria: “Ebaõnnestumine on okei, kui midagi õpid ja targemana uuesti proovid”

“Tegelikult olen Dr Simeonsi dieeti teinud kolm korda. Kaks korda ebaõnnestunult ja kolmas kord väga edukalt,” alustab Maria oma lugu tervisliku kehakaaluni. “Ma tõesti usun, et see dieet on päästerõngas neile, kellel muidu väga raske kaalu langetada. Aga oma elustiili tuleb ka muuta ja hoida, et tulemus püsiks.”

Evelin: „Dr Simeonsi dieet on minu jaoks iga-aastane kehapuhastus“

Evelin on leidnud Dr Simeonsi dieedis enda jaoks lahenduse, mis hoolimata suurest armastusest hea toidu vastu, aitab kaalunumbrit kontrolli all hoida. „See aitab mul end distsiplineerida. Kord aastas nagu paastumine – hea puhastus kehale ja paneb proovile minu vaimutegevuse. Kui too ei murdu, siis on heameel topeltsuur!“

Lea: „Kaalulangetuse teekonna suurimaks rõõmuks on püsiv kaalunumber“

„Esialgu ma Dr Simeonsi dieedile palju ei panustanud, sest kahtlesin, kas suudan programmi lõpuni läbida. Kiiresti nähtavad tulemused andsid aga motivatsiooni lõpuni minna ja tänaseks olen teinud neli dieediringi ning saan olla õnnelik, et mul on püsiv kaalunumber, “ sõnab dieediga kokku 35kg kaotanud Lea.

Marilyn: „See on lihtne dieet, kui oled endas kindel ja eesmärk paigas“

„Dr Simeonsi dieedi läbimine pole keeruline. See on lihtne dieet – kui ise ei taha toiduainete kombineerimisega tegeleda, siis etteantud päevamenüüd on murevaba alternatiiv. Alati on võimalus ka isikliku konsultandi poole pöörduda abi saamiseks,“ sõnab kahe dieediringi ja tervisliku eluviisi toel 24kg kaotanud Marilyn.

Aire: “Kaalulangetus saab olla edukas, kui oled positiivselt meelestatud”

„Kaalulangetus õpetab päris hästi iseennast tundma ja oma keha kuulama. Teadsin, et teen seda enda heaolu nimel,“ sõnab Aire, kes kaotas isikliku konsultandi toel kahe Dr Simeonsi dieediringiga 20kg ning hoiab tervisliku eluviisiga kaalunumbrit stabiilsena. „Oluline on ettevõtmiseks vaimselt valmis olla.“

Lemmi: “Tänu kaalulangetusele õppisin oma keha kuulama”

„Dr Simeonsi dieedi eelis on kiirus ja toimivus. Minu jaoks oli aga elumuutev õppida oma keha kuulama ja tänu sellele suuta pärast tulemuse saavutamist kaalunumbrit kontrolli all hoida,“ sõnab 45-aastane Lemmi.

Jaan: “Maovähendusoperatsiooni asemel sain dieediga kaalust alla”

“Tundsin, et lisakaal on tervisele nii koormav, et kaalusin kirurgilist sekkumist. Õnneks sattusin Dr Simeonsi dieedist lugema just vajalikul hetkel ning tänaseks olen isikliku dieedikonsultandi toel kaotanud 41kg ning plaanin teekonda jätkata,” sõnab 70-aastane Jaan.

Eva Linda: “Kui iseseisvalt ei õnnestu, siis proovi Dr Simeonsi dieeti!”

„Julgustan Dr Simeonsi dieeti katsetama just neid, kellel ise üritades pole kaalulangetus õnnestunud. Minusuguse kärsitu inimese jaoks on see olnud ainuõige variant,“ sõnab dieediringi toel 8 kg kaotanud kultuuritöötaja ja tudeng Eva Linda, kes võttis lisakilodest vabanemise kõrval ka omaks uued tervislikumad toitumisharjumused.

Aivar: “Tervislik kehakaal ja parem tervis käivad käsikäes – see on suurim kingitus!”

“Programm muutis mitte ainult toitumisharjumusi, vaid kogu mõtlemist ja suhtumist oma ellu ja tervisesse. See eristabki Dr Simeonsi dieeti teistest dieetidest, et paneb aju õiges suunas tööle ja sa teadlikult ei lase enam kilodel tagasi tulla,” sõnab 59-aastane Aivar, kes kaotas kahe Dr Simeonsi dieediringi abil 31 kg.

Mari: “Kõik muutub, kui teed esimese sammu parema mina suunas”

“Sain hirmudest võitu ning jõudsin kaalulangetusega tagasi varasema tervisliku kehakaaluni. Lisaks leidsin enda jaoks õige lähenemise, kuidas tulemust edukalt hoida,” sõnab 36-aastane Mari, kes kaotas kahe Dr Simeonsi dieediringi ja harjumuste muutmise toel 22kg.

Katrin: “Tervisliku kehakaaluga saavutasin uue elukvaliteedi”

„Tunnen, et olen saanud uue hingamise, taastanud jõu ja energia, et elada elu täiel rinnal,“ sõnab Katrin, kes kaotas aastaga kolme Dr Simeonsi dieediringi abil 35kg ning saavutas isikliku dieedikonsultandi toel normaalkaalu. „Teekond tulemuseni nõudis sihikindlust, ent paranenud tervis ja enesehinnang on seda igati väärt.“

Cätlin: “Beebiootuse lisakilod kadusid lihtsa vaevaga”

“Olen katsetanud erinevaid lahendusi, ent Dr Simeonsi dieet eristus just oma efektiivsuse poolest,” sõnab noor ema Cätlin, kellel õnnestus beebiootusega kogunenud lisakilodest vabaneda just isikliku dieedikonsultandi toel. “Kui reeglid on selged ja pead neist kinni, siis tulevad ka tulemused.”

Birgit: “Õppisin lõpuks, kuidas kehakaalu kontrolli all hoida”

“Olen kaalunumbriga võidelnud terve teadliku elu, lõpuks õppisin kehakaalu kontrolli all hoidma,” sõnab Birgit Nilisk, kes kaotas Dr Simeonsi dieedi ja toitumisharjumuste muutmise toel aastaga 48kg. “Nüüd suudan joosta, võhma ja energiat on rohkem ning enesetunne on suurepärane.”

Helis: “Kui oled sihikindel, on kiired tulemused tagatud”

“Häid tulemusi on võimalik saavutada, kui võtta vastu teadlik otsus ja sihikindlalt reeglite järgi tegutseda,” sõnab Dr Simeonsi dieediga kolme nädalaga 12 kilo kaotanud kahe lapse ema ja kinnisvara fotograaf Helis. “Kiirelt saabuvad tulemused annavad palju lisamotivatsiooni ning aitavad järjel püsida.”

Monika Tuvi -14kg: “Dieedikonsultandi olemasolu annab turvatunde”

“Eks iga inimene on erinev – ühele on lihtne, teisele raskem ja peab rohkem vaeva nägema, ent dieet on absoluutselt teostatav ja kuna minule sobis ideaalselt, siis julgen soovitada. Suureks abiks eesmärgi saavutamisel on isiklik konsultant, kelle poole saab alati pöörduda”, räägib 14 kilo Dr Simeonsi dieedi abil kaotanud Monika Tuvi.

Eeva Helme -18kg: “Kogu kaalulangetuse teekond on olnud äärmiselt kena kogemus”

“Ma ei uskunud dieedipaketti tellides, et kaalu on võimalik langetada näljatundeta – pidasin seda pigem müügitrikiks. Kuid see vastab 100% tõele ja tegelikkuses on kogu kaalulangetuse teekond olnud äärmiselt kena kogemus. Lisakilod kadusid ilma igasuguse piina, nälja või kurnatuseta,” sõnab Dr Simeonsi dieediga 18 kilo kaotanud Eeva Helme, kes sai kaalulangetusega alustamiseks inspiratsiooni Anneli Lahe eduloost Kroonika ajakirjas.

Anneli Lahe -20kg: “Kaalulangetus polnud hull katsumus, vaid kulges igas mõttes lihtsalt”

„Nii nagu ei too elus sulle keegi midagi hõbekandikul kätte, pead ka dieedi puhul taldriku ikka ise endale ette panema,” räägib 20 kilo kaalust alla võtnud teleprodutsent ja saatejuht Anneli Lahe Buduaarile. Anneli otsustas dieeti pidama hakata, sest kõik ümberringi tegid seda. ”Aasta tagasi pidas sama dieeti enne oma pulmi minu vanim tütar, kes saavutas suurepärase tulemuse. Kui ka meeskolleeg tuli dieedipidamise jutuga, mõtlesin, et veidi “vaba ruumi” ei teeks paha.”

Laidi: “Kaalulangetuse järel tagasi endise elu juurde teed enam pole”

“Dr Simeonsi dieedi läbimine oli minu jaoks uuestisünd koos parema elukvaliteedi ja enesetundega,” sõnab Laidi Zalekešina Mustveelt, kes kaotas kolme dieediringi abil 25 kilo ning on omaks võtnud tervislikuma elustiili, mis aitab edukalt tulemust hoida.

Diana: “Lisakilode kadumisega muutus tervislik toitumine normiks”

“Kaalulangetus tõi pakatava energia ja päikeselise rõõmu. Lisaks saledamale vormile muutus Dr Simeonsi dieediga tervislik toitumine igapäeva osaks,” räägib Diana Tallinnast, kes kolme dieediringiga ning elustiili muutusega kaotas kokku 35kg ning hoiab tulemust edukalt.

Liis: “Sain tänu Dr Simeonsi dieedile kaalunumbri liikuma”

“Pärast pikki püüdlusi lisakilodest vabaneda, oli just Dr Simeonsi dieet see, tänu millele õnnestus kaalunumber liikuma saada,” sõnab 32-aastane Liis, kes kaotas Dr Simeonsi dieedi kahe dieediringi ja eluviiside muutmise abil kokku 21 kilogrammi.

Laine Randjärve -12kg: “Dr Simeonsi dieet on hea viis kiirelt vormi saamiseks”

Tuntud endine poliitik, muusikapedagoog ja koorijuht Laine Randjärv läbis Dr Simeonsi dieedi esimesel korral juba aastal 2014, kaotades 40-päevase dieediringiga 12 kilo. Aastate jooksul on lühemaid 23-päevaseid dieediringe ette tulnud, kuid seda keha puhastamise ja parema enesetunde eesmärgil.

Tiina Jantsoni -10kg: “Dr Simeonsi dieet aitab kiiresti hea enesetunde ja tervise tagasi saada”

Eesti missinduse juhtfiguur ning SIXTINA tantsu- ja modellistuudio omaniku ja juhi Tiina Jantsoni kaalulangetus Dr Simeonsi dieediga pole esmakordne. Endine professionaalne modell on programmi läbinud esimesel korral kaheksa aastat tagasi ning nüüd taas sellel kevadel.

Ilona: “Kuu ajaga 11kg kergem – dieedikonsultant on suureks abiks!”

“Dr Simeonsi dieet oli minu jaoks esimene kaalulangetusmeetod, mille läbimise järel ei hakanud kaalunumber uuesti tõusma. Oma toitumiskava poolest sobib see kõigile, kes ülekaaluga kimpus, ka diabeetikutele,” kinnitab 40 päevaga 8 kilo kaotanud 36-aastane Katrina.

Katrina: “Dieedi läbimisega sain paranenud tervisenäitajad ja püsiva kaalunumbri”

“Dr Simeonsi dieet oli minu jaoks esimene kaalulangetusmeetod, mille läbimise järel ei hakanud kaalunumber uuesti tõusma. Oma toitumiskava poolest sobib see kõigile, kes ülekaaluga kimpus, ka diabeetikutele,” kinnitab 40 päevaga 8 kilo kaotanud 36-aastane Katrina.

Krista: “Dr Simeonsi dieet sobib ka neile, kellel muud meetodid pole tulemust toonud”

„Olin proovinud kõiki kaalulangetusmeetodeid ja pidanud pettuma, seetõttu polnud mul ka Dr Simeonsi dieedi osas algul kuigipalju lootust. Kui kaal aga tõepoolest langema hakkas ei jäänud mul muud üle kui seda uskuda. Minu mõõdud muutusid drastiliselt!” tõdeb 40 päevaga 13 kilo kaotanud 64-aastane Krista.

Epp: “Dr Simeonsi dieet on lihtsasti jälgitav, konkreetne ja tõhus kaalulangetusviis”

“Kogenud dieedipidajana olen läbi proovinud kõik kaalulangetusmeetodid ja seda rohkem kui ühel korral. Dr Simeonsi dieet on vaieldamatult olnud minu lemmik ja loomulikult ka tõhusaim. Eriti hea on seda läbi teha koos sõbrannadega, sest siis saab igal hommikul pärast kaalumist oma edusammudest kõigile teada anda ja edu tuleb nii ruttu!” räägib 7 kilo kaotanud Epp.

Malle: “Dieedi parim osa on hommikune kaalumine ja rõõm, mis kaalulangusega kaasneb”

“Tellisin paketi ära, kõhklesin ja võtsin hoogu, aga kui ei ole endaga rahul, siis tuleb hakata tegutsema, sest keegi teine seda minu eest ei tee! Hirm oli, aga hakkasin pihta. Nüüd olen see, kes julgustab teisi kahtlevaid hoovõtjaid Dr Simeonsi dieeti proovima, sest tulemused on kiired ja püsivad!” räägib 23 päevaga 8 kilo kaotanud 65-aastane Malle Viljandist.

Jaanus: “Olen 60 päevaga 24kg kergem – tean nüüd, kuidas kehakaalu kontrolli all hoida”

“Tänu Dr Simeonsi dieedile õppisin tundma ja kuulama oma keha ning tean nüüd paremini, kuidas kehakaalu kontrolli all hoida. Võttes arvesse ka stabiliseerimisperioodi, kahanesin 60 päevaga 119 kg pealt 95 kg peale! Poleks uskunud, et nii lühikese ajaga võib sellist tulemust oodata,” räägib 52aastane Jaanus oma kiirest kaalulangusest.

Karin: “Motivatsioon kaalulangetusel saab hoogu kiirelt kaduvatest ülekilodest”

„Dr Simeonsi dieedi edukaks läbimiseks tuleb vaimselt valmis olla, ülejäänu on juba lihtne ja vormistamise küsimus. Motivatsioon kaalulangetusel saab hoogu juurde kahanevast kaalunumbrist. See on ju tegelikult väga lühike aeg, mil söömine on piiratud ning kõik pingutused teeb inimene iseenda enesetunde ja väljanägemise heaks,” motiveerib teisi 40 päevaga 10 kg kaotanud 21-aastane Karin.

Evelin: “Kiire kaalulangetus – Dr Simeonsi dieedi ajal kaotad lisakaalu igapäevaselt”

„Dr Simeonsi dieediga on tulemused silmnähtavad ja grammid langevad IGA PÄEV! Eriti suureks abiks on konsultant, kes kogu dieedi ajal alati aitab, kui peaks tekkima kaaluseisak või muu takistus,” räägib Dr Simeonsi dieediga edukalt 9 kilo kaotanud 33-aastane Evelin, kelle sõnul kiire kaalulangetus on programmi suurim eelis.

Heleryn: “Tervislikult ja odavalt kaalust alla – otsus, mida ei kahetse”

“Dr Simeonsi dieet võimaldab odavalt kaalust alla võtta, ning vähese aja jooksul väga häid tulemusi saavutada. 40 päevaga vabanesin pea 10 kilost ning vahetasin riided suurus 38 number 34 vastu,” sõnab 18-aastane Heleryn.

Mailis: “Vererõhu probleem lahenes ning rõivanumber 44 asemel on 40”

“Dr Simeonsi esimese dieediringiga kaotasin 28 päevaga 9 kilo. Kuna graanuleid jäi alles, tegin pärast veel teise, lühema dieediringi, ning kaotasin täiendavalt 7 kilo. Kaal püsib kenasti,” räägib 54aastane nelja lapse ema Mailis.

Marju: “Enesetunde, välimuse ja tervise parandamine on kaalulangetuse boonus”

“Vabanesin 12 kilost ülekaalust ning ülekilode kadumisega kaasnes ka lühikese ajaga enesetunde, välimuse ja tervise parandamine. Vererõhk normaliseerus, jalatallad ei valuta enam ja hea kerge on liikuda. Jäin väga rahule,” räägib Dr Simeonsi dieediga edukalt kaalu kaotanud Marju.

Gerda: “Dr Simeonsi dieedi pluss on soodne dieedimenüü”

“Dr Simeonsi dieet võimaldas mul kaotada 40 päevaga kehalt 36cm ja 12,6 kilo. Soodne dieedimenüü on teostatav ka kiire elutempoga,” räägib 29-aastane kolme lapse ema Gerda.

Õnne: “Kõige keerulisem oli uskuda, et Dr Simeonsi dieet toimib”

“Kaotasin Dr Simeonsi 23-päevase dieediringiga üle 7 kilo. Kaalulangetuse järgselt on kergem olla ja vähem seljavalusid. Tulemus on super äge! Kõige raskem kogu asja juures oligi mitte protsess ise, vaid uskuda, et jah, see toimib,” räägib kahe lapse ema, 40-aastane Õnne Harjumaalt.

Meelis: “Kõrge vererõhk kadus kaalulangetusega – kaotasin 23 päevaga 15kg”

“Võtsin ennast kätte ja kaotasin Dr Simeonsi dieedi abil 15kg. Dieediring kestis 23 päeva, lisaks kaalu kinnitamise aeg 3 nädalat. Kõrge vererõhk asendus normaalsega ning on praegu samal tasemel, mis 30 aastat tagasi,” räägib 63-aastane Meelis.

Eve: “Dr Simeonsi dieet sobib ideaalselt ka vanemaealistele”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi 23-päevase dieediringiga 7,5kg ning tahaksin oma teekonnaga julgustada ka teisi vanemaealisi kaalulangetust ette võtma. Igaüks saab sellega hakkama, Dr Simeonsi dieet aitab kõigil kaalu langetada,” sõnab Eve.

Katri: “Beebikilodest vabaks – taastasin oma naiselikkuse ja olen südamest õnnelik”

“Dr Simeonsi dieedi 37-päevase ringiga kaotasin 13kg ja olen ääretult uhke! Sain beebikilodest vabaks ning tunnen taas end naiselikuna. Kergema kehakaaluga kadusid seljavalud ning leevenesid peavalud,” räägib 29-aastane kolme lapse ema Katri.

Reelika: “Füsioterapeut soovitas! Kaotasin 15kg, seljavalud vähenesid”

“Füsioterapeudi soovitusel alustasin Dr Simeonsi dieediga, kaotasin 15kg – vähenesid seljavalud, tunnen end reipalt ja jalavaludest ei tea enam midagi,” sõnab Reelika, 39-aastane kolme lapse ema Põltsamaalt.

Elena: “Toitumisnõustaja toel langes kaal 40 päevaga 10kg”

“Kaotasin Dr Simeonsi 40-päevase dieediringiga 10kg. Kaal langes näljatundeta, stressivabalt ning sealjuures polnud vajalik trenni teha. Toitumisnõustaja oli programmi läbimisel abiks ja vastas küsimustele kui vaja,” räägib Elena Tallinnast.

Kristina: “Peeglist vaatab vastu tervem, ilusam naine elurõõm silmades!”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi ühe ringiga 9kg ning hulgim sentimeetreid. Minu jaoks oli hea üllatus, et trenni ei tule eesmärgi saavutamiseks teha. Täna olen parema tervise ja enesetundega – peeglist vaatab vastu tervem ja ilusam naine elurõõm silmades!” räägib 32-aastane kahe lapse ema Kristina.

Leana: “Super dieet – kaalulangust on kohe näha”

“Dr Simeonsi dieediga kaotasin 35 päevaga 13kg ning sain vajalikud teadmised edasiseks elustiili tervislikumaks muutmiseks. Dieet oli lihtne ning kõht kogu aeg täis,” räägib 35-aastane Leane.

Vilja: “Dr Simeonsi dieediga on kaalulangetamine lihtne”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi pooleteise ringiga 12kg, olemine on palju kergem ning garderoob on välja vahetatud! Programm on lihtne ning nii hämmastav kui see ka ei tundu, nälga tõesti ei tunne,” räägib 54-aastane liikuva eluviisiga Vilja Tallinnast.

Katrin: “Dieet toimib, kaal säilib – kes ei usu, proovib järele!”

“Avastasin Dr Simeonsi dieedi juhuslikult, kuid see aitas mul kaotada pooleteise kuuga 15kg ülekaalu. Enesetunne on hea, olen muutnud oma toitumisharjumusi tervislikumaks ning kaal püsib! Dieet toimib – kes ei usu, proovige järgi,” sõnab kolme lapse ema Katrin.

Marika: “Kaalulangetus Dr Simeonsi dieediga on ainult otsustamise ja kättevõtmise asi!”

„Ma poleks uskunud, et üks dieet minule nii sobiv on. Tegin dieedi lühema versiooni ja vabanesin 8kg-st 23 päevaga. Kogu info on olemas, ainult otsustamise ja kättevõtmise asi!“ sõnab 53-aastane kahe lapse ema ja raamatupidaja Marika.

Kairi: “Õige aeg dieediga alustamiseks oli juba eile!”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi kahe dieediringiga 22kg. Mõtlesin pikalt ja ootasin õiget aega, millal alustada – kui kaalulangetus on eesmärk, on tegelikult õige aeg juba eile!” räägib 43-aastane viie lapse ema Kairi.

Maarika: “Kaalu langemisega kaasneb positiivne energia, mis paneb särama!”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi ühe ringiga 12kg ning saavutasin kaalu, mida pole aastaid kaalule astudes näinud. Soovitan proovida, sest kaalulangetusega tuleb ka juurde palju positiivset energiat, mis paneb inimesed särama!” räägib 31-aastane Maarika, kahe lapse ema Tartust.

Kai: “Laine Randjärve edulugu motiveeris alustama, kaotasin 10kg”

“Alustasin Dr Simeonsi dieediga peale seda, kui nägin kui häid tulemusi saavutas Laine Randjärv. Kaotasin dieediringiga 10kg, olen oma toitumisharjumusi muutnud ning oskan nüüd oma keha paremini kuulata,” sõnab 53-aastane kolme täiskasvanud lapse ema Kai.

Dagmar: “Valisin vererõhuravimite asemel Dr Simeonsi dieedi ja tegin õigesti!”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieediga 12kg. Nüüd naudin täiel rinnal seelikutega eputamist ning oma poegi kallistades ei takista mind mõttetu rasvakiht! Tasub proovida ja end distsiplineerida – Dr Simeonsi dieet on selle elavaks tõestuseks. See pole bluff ega reklaamitrikk,” kinnitab 45-aastane Dagmar.

Triin: “Dieet on lihtne ja mugav, dieedimenüü igati sobilik!”

“Dieeti alustades kaalusin 74kg, olles 168cm pikk. Kaotasin 40 päeva jooksul 12kg. Dieedimenüü sobis mulle suurepäraselt, väsimust ja nälga ei tundnud ning turvatunnet andis ka konsultant,” räägib 23-aastane Tartu neiu Triin.

Kaja: “Dr Simeonsi dieet sobib kärsitule inimesele, sest tagab kiired tulemused”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieediga 40 päevaga 15kg. Programm tagab kiired tulemused ja sobib eelkõige kärsitule inimesele. Soovitan kõikidele, kes tahavad iseennast aidata,”räägib 55-aastane 3 lapse ema ja 3 lapselapse vanaema Kaja, kes on pärit küll Pärnust, kuid viimased aastad elanud Norras.

Veiko: “Katsetasin sõprade eeskujul. Dr Simeonsi dieet töötab 100% ning kiiresti”

“Proovisin Dr Simeonsi dieeti tänu tuttavate edulugudele ning kaotasin ühe dieediringiga 17kg. Energiat on palju rohkem ning võin öelda, et dieet töötab kiiresti ning 100%liselt,” räägib Veiko Paidest.

Sigrid: “Kaalulangetus algab enda peast, ülejäänu on vormistamise küsimus”

“Olen läbinud kaks dieediringi ning kaotanud sellega 25kg. Ka rasedusele eelnenud ajal õnnestus edukalt kaalu langetada. Julgen Dr Simeonsi dieeti sajaprotsendiliselt kõigile soovitada – tundsin rõõmu iga kaotatud kilo üle ja kasvatasin armastust iseenda vastu!” räägib 43-aastane kolme lapse ema Sigrid.

Ragne: “Lihtne ja kiire dieet – kõik sujus ideaalselt!”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieedi kahe ringiga 17kg. Tegemist on tõesti lihtsa dieediga, kõik on ette kirjutatud, mida tegema peab ning tulemusi on kiirelt näha, kui programmi täpselt järgida,” räägib 32-aastane kahe poja ema Ragne Tartust.

Hilja: “Kaalulangetamine kõrges vanuses on täiesti võimalik”

“Ainuüksi kõrge vanus ei tohiks olla kunagi vabanduseks millegi tegemata jätmisel. Alustades kaalusin 75kg, Dr Simeonsi dieet aitas mul kaotada sellest 7kg. Olen väga rõõmus ning tunnen end kergemana palju paremini,” räägib Hilja, 88-aastane pensionär Viljandist, kes tõestab, et kaalulangetamine kõrges vanuses on võimalik.

Maris: “10kg liigset massi on läinud – tervem näonahk ja kergem elu”

„Kaalusin dieeti alustades 101,5kg, dieedi lõppedes olen suutnud säilitada 91,5 kg piiri. Olen suutnud oma turjalt esimese ringiga visata 10 kg liigset massi. Kaalu säilitamisega pärast dieedi lõppemist pole mul probleeme olnud – lihtsalt nii hea on nautida kergemat elu!“ räägib 33-aastane väikese pisitüdruku ema Maris Tartust.

Egle: “Ära kahtle, sa ei kahetse! Saavutasin kaalulangetuse ja tervis on parem”

„Kaalusin Dr Simeonsi dieeti alustades 118kg ja lõpetasin 107kg peal. Kogu dieedi ajal oli suureks abiks konsultant. Sain kõigile küsimustele alati vastuse ja kaalulangetus kulges ka tänu sellele hästi. Hea dieet kõigile, kes soovivad kaalu alandada!“ räägib 40-aastane kolme lapse ema Egle.

Liilia: “-8kg, parem tervis ja tervislikumad toitumisharjumused”

“Enne dieeti kaalusin 68 kg 154cm pikkuse juures. Nüüd on kaal 60kg, naudin seda, et mul on parem tervis ja ka toitumusharjumused on tervislikumad – joon vett, söön vähem magusat ja rohkem puuvilju,” räägib 55-aastane Liilia Viljandist.

Sirje: “Dr Simeonsi dieet toimib – boonusena kergem enesetunne ja kiire ainevahetus”

“Oma 164cm pikkuse juures kaalusin alguses 76kg. Dr Simeonsi dieediga kaotasin 9kg. Enesetunne on palju kergem ning ainevahetus kiire – super!” räägib 57-aastane Sirje Kuressaarest.

Annika: “Kaotasin 17kg – kaal sulas, energia tuli, enesetunne paranes, isud kadusid”

“Tuttava soovitusel proovisin ja kaotasin Dr Simeonsi dieedi ühe ringiga hormoonravi lisakilod, lausa 17kg. Kaal säilib, valem ongi lihtsalt reeglitest kinni pidamises,” räägib 35-aastane Annika.

Ene: “Kaotasin 7kg ning sain õhtused söögiisud kontrolli alla”

„Kõik kulges eesmärgipäraselt, harjusin dieedimenüüga kiiresti ning kaotasin planeeritud 7kg. Dr Simeonsi dieet on hea võimalus saada õhtused söögiisud ohjesse,“ räägib 39-aastane Ene.

Lili: “22kg kergemana on suhkruhaigus ja seljavalud kadunud!”

„Dr Simeonsi dieet on lihtne, toidud maitsvad ja kõht on täis. Dieedi parim osa on konsultant, kes on iga kell nõus vastama sinu küsimustele! Kaotasin kokku 7kg, kaal on püsinud ilusti ning teen endiselt toidu suhtes teadlikke valikuid. Enesetunne on väga hea, ” räägib 28-aastane Katre Tallinna lähistelt.

Katre: “Kaalu säilitamine on läinud edukalt ning enesetunne on hea”

„Dr Simeonsi dieet on lihtne, toidud maitsvad ja kõht on täis. Dieedi parim osa on konsultant, kes on iga kell nõus vastama sinu küsimustele! Kaotasin kokku 7kg, kaal on püsinud ilusti ning teen endiselt toidu suhtes teadlikke valikuid. Enesetunne on väga hea, ” räägib 28-aastane Katre Tallinna lähistelt.

Egle: “Väsimus kadus ja kerge on olla! Olen toitumises nüüd kindlasti palju teadlikum”

„Kaotasin Dr Simeonsi dieedi kahe ringiga 14kg. Dieedi käigus muutus enesetunne kergemaks, väsimus kadus, energiat oli rohkem. Kindlasti olen nüüd toitumises palju teadlikum,“ räägib 36-aastane ühe lapse ema Egle.

Triin: “Igapäevane kaalulangus suurendas motivatsiooni! Kaotasin 8kg”

“35 päevaga kadus 8kg. Dieedi mõju oli kiirelt näha ning kindlad reeglid ei lasknud mugavaks muutuda. Programm vajab pühendumist, kuid tulemus on seda väärt!“ räägib 25-aastane üliõpilane Triin.

Tiina: “Rõivanumber 46 asemel on 40 ning veresuhkur taas kontrolli all”

„Kaotasin 40 päevaga 11kg. Tänu kaalulangetusele on mul parem enesetunne ning tervisenäitajad – hommikune veresuhkur on jälle normis. Dr Simeonsi dieet on lihtne ja toimiv,“ räägib Tiina.

Astrid: “Kaalunumber langes maagiliselt, lausa 500g päevas”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieediga 9kg ning pole viimased 30 aastat nii vähe kaalunud. Dieedi ajal tundsin end väga hästi. Kaalu langetamine käis kiiresti – maagiliselt, lausa 500g päevas,” räägib 55-aastane raamatupidaja Astrid.

Eva: “Dr Simeonsi dieet on ainus toimiv dieet, kaotasin 38kg”

„Kolme Dr Simeonsi dieediringi läbimisega kaotasin 38kg. Plaan on hetkel alustada neljandat. Dr Simeonsi dieet on ainus toimiv dieet, mis on aidanud mind tulemusteni,” räägib 51-aastane Eva.

Kadri: “Lisakilode kadumisega kaasnes parem enesetunne”

“Alustasin Dr Simeonsi dieeti kaaludes 118kg. Ühe dieediringiga kaotasin 12kg ning plaanin veel jätkata uue dieediringiga. Kaalukaotusega on kaasnenud parem enesetunne ja parem tervis,” räägib 49-aastane Kadri.

Kalli: “Kaotatud 12kg abil saabus hea enesetunne ja tervis”

“Kaotasin 40 päeva jooksul 13kg ning peale stabiliseerimise lõppu jäi lõplikuks kaalukaotuseks 12kg. Kaal on viimased kuud säilinud ja ka tervisele mõjus dieet positiivselt,” räägib 41-aastane Kalli Kehtnast.

Hille: “Kaalukaotamine tõi hulgim komplimente, mis andsid tiivad!”

“Kaotasin 40 päevaga kokku 10kg. Enesetunne oli fantastiline, energiat ja enesekindlust andis tulemus kõvasti juurde. Lisaks tõi kaalukaotamine komplimente tuttavatelt, mis andsid kohati lausa tiivad!” räägib 58-aastane Hille, kolme lapse ema Tallinnast.

Tõnu: “Olen tulemuse üle õnnelik, Simeonsi dieet tõesti toimib!”

“Tegin täispikka programmi läbi ja suutsin alla võtta 14kg,” räägib Tõnu, kelle eesmärk oli jõuda kaalunäiduni 85kg. “Kogu selle perioodi ajal oli väga hea enesetunne ning suurepärane energia. Ja loomulikult tõi kaalulangetamine hea tuju,” sõnab mees.

Kertu: “Lisakilodest vabanemine pani mind tundma parema ja ilusama inimesena”

“Tegin endale kingituse ja alustasin Dr Simeonsi dieediga oma sünnipäeval kaaluga 112kg. Esimest ringi tegin 36 ja teist 35 päeva – kokku kahe tiiruga kaotasin 26,1kg,” räägib 24-aastane Kertu, kes Dr Simeonsi dieediga vabanes edukalt lapseootusega tekkinud kilodest.

Katri: “Mure kaaluga lahenes tänu Dr Simeonsi dieedile – soovitan kõigile!”

“Soovitan kõigil Dr Simeonsi dieeti proovida, kes on mures oma kaaluga. Minul aitas ja ilma vaevata kaotasin 12kg. Super!“ räägib Katri Tallinnast, kes alustas Dr Simeonsi dieediga, sest soovis üle kõige oma tütre pulmas hea välja näha – see tal ka õnnestus ning seljatas oma mured kaaluga.

Malvi: “Kaotasin dieediga 12kg, XL ja XXL riided asendusid 36-38 suurusega!”

“Kaotasin kahe Dr Simeonsi dieediringiga 12kg. Dieediga sain vererõhu normi, liigestes pole enam valusid, energiat on palju ja riidenumber on 36-38 varasema XL-XXL asemel,” räägib Malvi, kolme lapse ema Pärnust.

Jane: “Liigne rasv, mis mõttetult keha koormas, on lõpuks kadunud”

Kaks dieediringi läbi teinud Jane kaotas Dr Simeonsi dieediga 23kg. „Mulle meeldis mõte, et kaob liigne rasv, mis muidu täiesti mõttetult meie keha koormab. Proovisin ja esimesel ringil kadus 13kg ning teisel veel 10kg,“ rõõmustab 32-aastane naine Tallinnast.

Veronika: “Kaalulangetus Dr Simeonsi dieediga ületas ootuseid, kaotasin 28kg”

“Alustasin 120kg pealt – esimese ringiga kaotasin 8kg, teise ringiga 9,5kg ja kolmandaga 10,5kg. Kokku 28kg!“ räägib Veronika Rakverest, kelle kaalulangetus Dr Simeonsi dieediga kulges edukamaks, kui ta oleks osanud oodatagi.

Merle: “Ülekilod on kadunud ning toitumise režiim paigas!”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieediga kõik oma ülekilod – 40 päevase dieediga langes kaal 9kg ning olen vägagi rahul. Sain paika oma toitumise režiimi ning oskan märgata täiskõhutunnet, seega ülesöömised on minevik!” räägib 44-aastane meditsiiniõde ja kahe poja ema Merle.

Riho: “Raputasin seljalt 38kg ning kõrgvererõhutõbi on möödanik”

“Olen oma elus proovinud kaalu langetamiseks paljusid erinevaid mooduseid, mis pole erilisi tulemusi toonud. Seda kuni Dr Simeonsi dieedini, mille kolme dieediringiga kaotasin 38kg ning olen tänu sellele lahti saanud ka kõrgvererõhutõvest,” räägib Riho, 48-aastane pereisa Viljandist.

Riin: “Dr Simeonsi dieediga saabus kiire kaalukaotus ja parem tervis”

Riinule, kes on kogu oma elu olnud liikuv, valmistasid muret peale laste sündi tekkima hakanud liigsed kilod. “Dieeti alustades kaalusin 82kg, olles 168cm pikk. Kaotasin esimesel dieediringil 41 päeva jooksul kokku 13kg. Teise ringiga tegin dieeti 23 päeva ja kaotasin 6kg. Kokku võtsin kaalust alla 19kg,” räägib Riin, 27-aastane kahe lapse ema.

Marianne: Dieet aitas kaotada 28kg, paranes enesetunne ja unekvaliteet

“Kui tahad kaalu langetada, siis see on just õige dieet! Kolme dieediringiga olen maha võtnud 28kg. Kogu enesetunne paranes ja samamoodi ka unekvaliteet.” räägib Haapsalust pärit õpetaja Marianne.

Getter: Dr Simeonsi dieedil on garanteeritud tulemused, sain lahti 14kg-st

Alustades kaalusin 87 kg. Täna, kus stabiliseerimisest on möödas peaaegu kuu aega, kaalun ma 14 kg vähem. Mul vedas, kuna olin kõrvalt näinud, et mingeid haigusnähte ja kehva enesetunnet selle dieediga ei kaasne, otsustasin proovida.

Ivar: Kaotasin Dr Simeonsi dieediga 29kg, elu parim investeering

„Alustasin 134kg pealt ning kaotasin esimese ringiga 16kg. Teise ringi lõpuks oli kaal 105kg peal, seega kaalukaotus kokku 29kg,“ räägib 33-aastane Ivar Leiten, kes just lõpetas edukalt teise dieediringi. Ivari sõnum inimestele, kes on dieediga alustamise osas valikut tegemas, julgelt ära proovida, sest ei ole midagi kaotada, ainult võita.

Marika: Võtsin maha 10kg, kaalu säilitamine on läinud edukalt

“Kaotasin Dr Simeonsi dieediga 10kg ning ka kaalu säilitamine on läinud edukalt,” räägib dieedipidaja Marika, kelle dieediprotsess kulges sujuvalt. Lisaks kaalulangusele vähenesid ka ümbermõõdud. “Käe ümbermõõt vähenes 7 cm, jala kõige laiem koht 10 cm, rind, 7 cm, puusad 13 cm, talje 14 cm,” loetleb Marika suurepäraseid tulemusi.

Merily: Tegin Dr Simeonsi dieeti sõbranna soovitusel, kaotasin 9,1kg

“Dr Simeonsi dieet aitas mul kaalu kaotada 9,1kg. Kaalulangusega tekkis ka rohkem energiat ning kadus vajadus uinakute järele,” räägib kahe lapse ema Merily. Kaalulangetus tõi naisele hea tuju ning enesetunde. “Näljatunne kadus, ei olnud vajadust pidevalt näksida. Iga päev kaal langes ja tuju tõusis,” rõõmustab dieedipidaja.

Reet: Dr Simeonsi dieet on lihtne dieet, kaotasin kolme ringiga 26kg

“Dr Simeonsi dieet on lihtne dieet. Kaotasin kolme dieediringiga pea 26kg ning dieedi lõpetamisest saati on kaal säilinud,” räägib 54-aastane Reet. “Iga hommik oli nagu muinasjutt minu jaoks, kui nägin, kuidas kaal langeb. Ja langes täpselt nii, nagu oli dieedis lubatud,” sõnab naine.

Tatjana: See on efektiivne dieet! Võtsin kahe dieediringiga maha 20kg

“Olen läbinud kaks dieediringi – esimesel korral kaotasin 15kg, teisel 5kg. Kokku seega 20kg kergem nüüd. Dr Simeonsi dieet on efektiivne dieet, pole midagi karta, vaid kaotada kilosid” räägib 59-aastane kolme lapse ema ja vanaema Tatjana.

Eha: Kaalu kaotamine oli lihtne, kadus üle 13kg ning suitsuisu

„Olen terve oma elu pidanud igasuguseid dieete, enne seda lahendust tulemusteta. Dr Simeonsi dieediga kaotasin 13,5kg ning suutsin ka suitsetamisest loobuda,“ räägib 60-aastane Eha.