Reet: Dr Simeonsi dieet on lihtne dieet, kaotasin kolme dieediringiga 26kg

“Dr Simeonsi dieet on lihtne dieet. Kaotasin kolme dieediringiga pea 26kg ning dieedi lõpetamisest saati on kaal säilinud,” räägib 54-aastane Reet.

Olen proovinud elus igasuguseid dieete ja jälle loobunud, kuna ei ole saanud tulemusi,” räägib naine, kelle sõnul on käega alati kerge lüüa, kui tulemused ei motiveeri. “Ja siis olen alustanud taas – kapsadieet, sibulasupidieet, tatradieet ja nii edasi,” loetleb Reet hulgim dieedilahendusi, mis tema praktikast läbi käinud. “Olen teinud ka kepikõndi ja üritanud joosta, aga kõik on olnud tulemusteta.”

Dr Simeonsi dieediga tutvus Reet juhuslikult Internetis surfates. “Kui nägin internetist kogemata Simeonsi dieedi reklaami, jäi mõte kaheks kuuks pähe,” sõnab naine ning tunnistab, et esmalt kahtles, kas tal üldse on võimalik dieeti tellida oma elukoha tõttu. “Kuna elan ise Soomes, võtsin ühendust konsultant Juliaga ja kõigepealt uurisin, kas üldse oleks võimalik graanuleid Soome saata. Polnud küsimust – abi tuli kohe!”

Dieediga tegi naine algust kui kaalus 107 kg. “Praegu, peale Dr Simeonsi dieedi läbimist olen 81 kg ja mu kaal on nüüd ka püsinud, ümbermõõdud on vähenenud ja enesetunne on super,” hõiskab Reet. Ta tunnistab, et kaalulangetamine talle raskust ei valmistanud. “Nuumamine oli väga lihtne, kuigi süda oli söömisest paha,” naljatleb naine. “Ja siis algas kaalu langetamine. Imelihtne? Kusjuures ongi kõik imelihtne!” kiidab Reet Dr Simeonsi dieedi mugavat lahendust. ” Paar korda oli ka kaalu paigal püsimist, kuid see oli minu enda vedeliku vähese tarbimise tõttu.”

Reeda jaoks oli rõõmustav, et kõik käis nii nagu juhendis ette nähtud. “Iga hommik oli nagu muinasjutt minu jaoks, kui nägin, kuidas kaal langeb. Ja langes täpselt nii, nagu oli dieedis lubatud,” sõnab naine. “Dieedi lõpetamisest saadik on mu kaal säilinud. Vahel luban omale ka magusapäevi ja igakord kaal isegi ei tõuse,” sõnab Reet, kes vajaduse korral kasutab alati õunapäevi, et kaalu korrastada peale patustamist.

“Tänan teid kõiki, kes te olete inimestele toeks ja abiks. Eriti tänan konsultant Julia Koitu abi eest dieediprotsessi ajal. Õnne ja edu teile!”

Kui Reeda lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT