Dr Simeonsi dieet ja Tartu Biokliinik Dr Natalia Trofimova juhendamisel viivad sel kevadel läbi laiapõhjalise terviseuuringu Dr Simeonsi dieedi klientide hulgas, et koondada andmeid tervisenäitajate muutuste osas igas dieedi läbimise etapis erinevas vanuses, erineva kehakaalu ja tervisenäitajatega inimeste hulgas. Uuringu andmed avaldatakse hiljemalt sügisel 2021.

Dr Simeonsi dieedi meeskonna siiras missioon on alati olnud ja on ka edaspidi inimesi aidata teekonnal tervema, teadlikuma ja enesekindlama peegelpildini. Kõrge kliendirahulolu on meile esmaoluline. Iga klient, iga lugu oma rõõmude-muredega on meile tähtis – usume, et see peegeldub ka dieedikonsultantide pühendumises olla toeks eesmärkide saavutamisel.

Oleme 9-aastase tegutsemisaja jooksul alati klientidel soovitanud enne ja pärast Dr Simeonsi dieedi läbimist vereanalüüse anda, et dieediga toimuvaid tervisemuutuseid ilmestada ning läbi aastate on tänu sellele ka meile palju infot koondunud. Küll aga pole me kunagi põhjalikku uuringut ise läbi viinud, et oleks võimalik koondatud uuringumaterjale anonüümselt töödeldud analüüsiandmetega ka selleks soovi avaldanud inimestele edastada.

Sel aastal parandame olukorda ja teeme ettevõtte ajaloo suurima investeeringu, et lisaks kliendirahulolu-uuringutele oleks meetodi toimivuse tõestuseks tervisenäitajate muutuste uuring huvilistele kättesaadav.

I kvartalis kuulutame sooviavalduste esitamise ringi välja ja anname sellest teada ka oma infokanalites. Kõigile uuringus osalejatele on Dr Simeonsi dieediringi läbimine personaalse konsultandi toel ja terviseanalüüsid kolmes dieedietapis tasuta (koguväärtus üle 500eur).

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja
+372 5303 84 88

Telli Dr Simeonsi dieedipakett siit