Eva: “Dr Simeonsi dieet on ainus toimiv dieet, kaotasin 38kg”

„Kolme Dr Simeonsi dieediringi läbimisega kaotasin 38kg. Plaan on hetkel alustada neljandat. Dr Simeonsi dieet on ainus toimiv dieet, mis on aidanud mind tulemusteni,” räägib 51-aastane Eva.

Eva on üks vapratest, kelle elu ja sealjuures kaalu on drastiliselt mõjutanud Tšernobõli sattumine. “Nelja kuuga lisandus 42kg ja siis veel päris mitu,” kirjeldab naine metsikut kaalutõusu, mille järgselt polnud lahendust, mida Eva kaalu langetamiseks poleks katsetanud. “Proovisin kõike, mis ette sattus: omapead kalorilugemist, halvimaiks osutunud variandina kaalujälgimist ning Herbalife’i, mis vähemalt andis hea enesetunde, kuid kaalu mõjutas minimaalselt,” räägib dieedipidaja oma varasematest kogemustest.

Dr Simeonsi dieediga esmast tutvumist mäletab Eva ähmaselt. “Mõned kodulehel olnud edulood tundusid ahvatlevad ning kuna kaotada polnud midagi, siis alustasingi,” räägib naine, kuidas ost toimus täiesti spontaanselt. “Eelnevaid ebaõnnestunud kogemusi erinevate kaalulangetusmeetoditega arvestades samas ootused puudusid ning võib öelda, et hirmud ka.”

Dieedi esimene faas ehk nuumamine tundus Eva jaoks mõttetu, kuid kuna dieedijuhend rõhutas selle olulisust, siis etappi ära ei julgenud ta jätta. “Nii ma siis vapralt iga kolme tunni tagant pannkooki, pirukaid ja muud ammu menüüst väljas olevat sisse pressisin,” muigab naine. Kolme päevaga tulid vajalikud lisakilod täis ning suur rõõm oli kaalulangetamisele vastu minna. “Tundsin, et rohkem ei mahu mulle sisse mitte midagi!”

Alguses nõudis õigete koguste ja kaloritega mänglemine veidi nuputamist. “Suurim mure dieedi ajal on tegelikult see, et söömine kipub üldse ära ununema ning tekib oht, et keha läheb säästurežiimi peale üle,” räägib Eva, kuidas kaal langeb väga usinasti, kuid söögikordade ununedes jääb seisma. “See on lihtsalt seetõttu, et näljatunnet pole.” Kui aga toidukordades täpset arvestust pidada ning teha nii nagu juhend ütleb, tulevad ka peatselt tulemused. “Polster kaob täpselt sealt, kus liiast on. Talje tekib päris kiiresti,” kiidab naine.

Esimese ringi tegi Eva rahulikul ajal ja tulemused olid ka kõige paremad. “Teise dieediringi pidasin intensiivsete öövahetustega tööperioodil ja kolmanda Camino de Santiagot kõndides,” sõnab naine, lisades et viimane dieetidest oli väljakutsuv just seetõttu, et hindas koguseid silma järgi ja poe-etikettide kohaselt. “Näiteks küpsetasin lõunaks mäetipult vaadet nautides priimuse peal tuunifileed ja sõin kohalikku, meie silma jaoks veidrat rohe-pruuni tomatit kõrvale,” jagab naine ekstreemseid kogemusi. Küll aga tunnistab et tavapärasest erinev füüsiline koormus aeglustas kaalulangust ja samamoodi ka veekadu. “Trenni tegemist dieediperioodi ajal alustada ei tasu,” lisab ta.

Kaalulangetusega kaasnes suurepärane mõju ka tervisele. “Enamik tervisemuresid on kadunud, liikuda on nüüdseks puhas nauding!” rõõmustab Eva. Oma kogemusest rõhutab naine vee tarbimise olulisust kaalulangetuse ajal: “Puhas vesi on väga tähtis – hea nipp on panna teekotike või sidruniviilud paariks tunniks veekannu likku, sest maitsestatuna läheb vedelik libedamalt alla.” Dieediperioodi kohta midagi keerulist naine ei oskagi välja tuua. “Eks kõige olulisem ongi piisavalt süüa ja tulemustes ringihõljumise vahel stabiliseerimiseks ka kaaluda.”

Dr Simeonsi dieeti soovitab Eva kõigile hädasolijatele. “Kui näitan enne dieeti tehtud pilti kellelegi, siis tõden, et see oli üks hoopis teine inimene, kelle elust ma suurt midagi ei mäleta,” tunnistab naine kaalulangetusega kaasnenud suurt elumuutust. “Minu jaoks oli Dr Simeonsi dieet ainus toimiv kaalulangetuse vahend,” kiidab Eva, andes motivatsiooni oma teekonnaga ideaalkaaluni alustamiseks ka paljudele teistele.

Kui Eva lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT