Diana: “Lisakilode kadumisega muutus tervislik toitumine normiks”

“Kaalulangetus tõi pakatava energia ja päikeselise rõõmu. Lisaks saledamale vormile muutus Dr Simeonsi dieediga tervislik toitumine igapäeva osaks,” räägib Diana Tallinnast, kes kolme dieediringiga ning elustiili muutusega kaotas kokku 35kg ning hoiab tulemust edukalt.

Diana sõnul olid nooremana kaalumured talle võõrad, sest tegeles aktiivselt erinevate spordialadega. Pärast tütre sündi tõusis aga kehakaal 162cm pikkuse juures veidi üle 80 kilo. “Selles kaalus olin järgnevad 10 aastat ning puudus ka igasugune motivatsioon lisakilodest vabanemiseks – toitusin ebatervislikult, ei teinud enam sporti ja lihtsalt vegeteerisin ühelt diivanilt teisele. Nii lisandus kaalu veelgi.” 2014. aasta lõpuks oli naise kehakaal saavutanud kõrgpunktiks 87 kilo.

“Ma polnud kunagi ühtegi dieeti teinud, sest mul lihtsalt polnud neisse usku. Olin koguaeg arvanud, et hea väljanägemise võti on aktiivne eluviis ja õige toitumine.” Kui Diana aga ühel ilusal kevadpäeval juhuslikult dieedikonsultant Juliaga kokku sattus ja tema kauni välimuse saladust küsis, jäi naine mõtlikuks. “Kuulasin Juliat ja samal ajal imetlesin teda. Kuigi varasemalt olin tõeline skeptik, tundsin sel hetkel, et see on mu jaoks täistabamus! Tundus, et end kunagi taas hästi tunda ongi reaalselt võimalik.” Lõpliku otsuse kaalulangetamise teekonna ettevõtmise osas tegi Diana tervislikel põhjustel. “Tundsin tööl treppidest liikudes põlvedes tulitavat valu ja adusin, et see ei ole enam okei.”

Dr Simeonsi dieediga alustades oli naisel küll enda sõnul väga suur hirm nahavahel, kas tuleb ikka toime. “Ma teadsin, et tulemus on kindlasti suurepärane ja sisestasin endale, et ma saan sellega hakkama – ja saingi!” on Diana rõõmus. Esialgu olid toiduained küll võõrad, ent sellega harjus – samuti väiksemate toidukogustega. “Kõige raskem osa dieedi ajal oli see, kui ülejäänud pere tegi endale isuäratava roa, mida mina kahjuks süüa ei saanud. Ent ka sellega harjus,” sõnab naine. Keskpäevane lõunasöök muutus harjumuspäraseks lemmikuks. “Dieedi ajal sain aru, et kana ja kala on kordi maitsvamad kui varem ja köögivili muutus väärtuslikuks toidukorra osaks. Mis eriti huvitav, õppisin sööma ka apelsini ja õuna, kuigi enne ei saanud näiteks õunasööjatest üldse varem aru.”

Kõige olulisemaks peab Diana aga tervisliku olukorra arengut. “Mul kadusid peavalud ja enesetunne läks iga päevaga järjest paremaks. Ma olin rahul, täis pakatavat energiat, positiivsust ja päikeselist rõõmu!” Igahommikune kaalulangus andis palju motivatsiooni ja tõstis tuju, tänu millele naases ka positiivne enesehinnang. “Kõik, mis algul tundus nii võõras ja hirmuäratav, oli ühel hetkel nii lihtne ja äge.”

Esimene dieediring aitas Dianal kaotada 40 päevaga 9 kilo ning otsustas veel kaks dieediringi läbida. “Jätkasin õiges rütmis õige toitumise, pideva liikumisega ning 6 aasta möödudes kaalun 52 kilo ja olen väga õnnelik! Tänu Dr Simeonsi dieedile sain väga toiduteadlikuks ja ühe vägeva kogemuse võrra rikkamaks.” Naise sõnul on ta elus tagasi rõõm iseenda üle. “Minu Dr Simeonsi dieedi konsultant Julia on olnud sellel teekonnal mulle suureks abiks ja toeks – olen kõigile oma küsimustele alati saanud vastused ja murekohtadele soojad sõnad, igati toetavad ja alati väärtuslikud!”

Diana jagab rõõmuga oma lugu ja just eriti neile, kellel pole usku dieetidesse. “Dr Simeonsi dieet on proovimist väärt! Selleks on vaja vaid tahtejõudu ja armastust iseenda vastu. Olge kaunid ja hoitud!”

Pane tähele! Dr Simeonsi dieedil on 14-päevane raha tagasi garantii! Kui tunned, et programm Sinu jaoks ei toimi, maksame Sulle raha tagasi.

Kui Diana lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT