Dagmar: “Valisin vererõhuravimite asemel Dr Simeonsi dieedi ja tegin õigesti!”

“Kaotasin Dr Simeonsi dieediga 12kg. Nüüd naudin täiel rinnal seelikutega eputamist ning oma poegi kallistades ei takista mind mõttetu rasvakiht! Tasub proovida ja end distsiplineerida – Dr Simeonsi dieet on selle elavaks tõestuseks. See pole bluff ega reklaamitrikk,” kinnitab 45-aastane Dagmar.

Olin eelmisel talvel tõsise mure ees – minu vererõhk tõusis drastiliselt pingeliste olukordadega töö juures ja tekitas hästi vastiku enesetunde,” sõnab Dagmar. Lisaks sellele kimbutasid teda ka öised hingamisraskused ning pidev unest ärkamine norskava korina tõttu.

“Olen varasemalt teinud läbi kaalujälgijate punktide skoori, samas proovinud kõiksugu toidulisandeid, kuid isuke on ikka hea.” Sealjuures meeldib naisele ka füüsiline koormus. “Omas aias ja majas, ka kolme lapse järgi jooksmine pole aga erilist kaalulangust saavutanud,” seega pidas kaalulangetaja peamiseks teguriks siiski toitumist, mida tarvis muuta.

“Juba aasta varem kuulsin ja nägin tuttava kogemuse põhjal, mida kujutas endast Dr Simeonsi dieet, aga kuna teen otsuseid pikalt, kui miskit peab korrapäraselt oma elus muutma, siis läks ise alustama jõudmiseni aega,” räägib naine. Dagmar tundis end kindla valiku ees – kas 45.eluaasta sünnipäevaks vererõhuravimid või panna ennast proovile ja dieeti alustada.

Pöördusin Terviselaekasse ja vestlesin individuaalselt konsultant Airega, kes julgustas proovima ja selgitas dieediprotsessi lähemalt.” Konsultandi elulised näited andsid Dagmarile motivatsiooni juurde. “5+ suhtumine, tõesti tänan selle eest!” kiidab naine. “Minu suurim hirm oli, et kuidas hommikuse ajaga välja tulla – pool tundi ilma joogi ja hambapesuta, aga see oli täiesti tobe kartus, sest aeg lausa lendas käest!” tuli kaalulangetajale üllatuseks.

Oli väga huvitav, et umbes viiendal päeval graanuleid võttes oli kõhus nii põnev tunne – nagu kõhurasv oleks hakanud end seespoolt järama, kõik krõbises sees ja nälga polnud üldse,” kirjeldab Dagmar enesetunnet. “Huvitav oli jälgida ka veejoomisest tingitud naha elastsuse muutuseid ja kuulda kommentaare oma noorusnähtude taasilmnemisest!” muigab naine.

Raske oli isegi kellaaegadest kinni pidada, et süüa oma kohustuslik toidukord. Elukaaslane ikka tuletas meelde, et nüüd on minu toiduaeg, justkui rinnalapsel,” selgitab Dagmar, kellel näljatunne dieedi ajal täiesti võõraks jäi. “Minule sobis kapsa ja kana kooslus – kevadine värske kapsas oli mõnus magus kõhutäis.”

“Dieediga alustamiseks oli minu jaoks aeg igati soodne, sest poolteist kuud polnud pidusid, kus ehk oleks pidanud piinlema. Ka töö on mul päevane – võtsin kenasti toidud kaasa ja nii oli väga lihtne,” räägib naine. “Kusjuures, õhtune apelsin läks ka väikesele pojale imehästi peale,” naerab ta. “Kodustel istumistel olin oma moonakotiga ja tööl libistasin end vaikselt sünnipäevakookidest kõrvale, vabandades end töödekuhjaga välja,” räägib Dagmar, kes peab õiget valikut dieedi ajastamisel väga oluliseks.

“Mina oma perele jätkasin tavatoidu tegemist – supid, pannkoogid, pastatoidud. Aga kuna endale tegin selle kõrval oma menüüd, siis ei isutanud üldse keelatud roogi maitsmagi,” sõnab Dagmar, kes ainsaks mureks toob välja selle, et perele oli toitu raskem valmistada, sest ei teadnud toidu maitsestatust või küpsust.

“Esimese dieediringiga kaotasin 12kg, taljelt 12cm, puusadelt 8cm, kätelt 11cm,” loetleb naine. ”Need näidud olid minu väljanägemise kindluse mõjutajad. Nüüd naudin täiel rinnal ma seelikutega eputamist ja kui kallistan oma poegi, siis tunnen neid oma keha vastas, ilma et mind segaks mõttetu rasvakiht, mis emotsiooni vähendab.” Kaal on kenasti peale dieeti säilinud, kuigi kaalulangetaja tunnistab, et on patustanud nii jäätise kui grilllihaga.

“Olen siiralt õnnelik, et saan öösiti vaikselt magada,” on Dagmar rõõmus. “Samas tean ma ka nüüd, mida tähendab igapäevane soolte tühjenemine. Pool elu on kõhukinnisus olnud mu teadvuses kui kaasasündinud “õnnistus”, sest kogu minu naissuguvõsa kurdab sama muret! Jaburus!” sõnab naine ja kinnitab, et kõike on võimalik muuta. “Tasub proovida ja end distsiplineerida – Dr Simeonsi dieet on selle elavaks tõestuseks. See pole bluff ega reklaamitrikk.”

See pole aga viimane Dagmari kokkupuude Dr Simeonsi dieediga. Järgmiseks on naise soov minna teisele ringile, et veel 10 kilogrammist vabaneda, parendada oma maksanäitajaid ning vabaneda sapikividest.

 

Kui Dagmari lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT