Cätlin: “Beebiootuse lisakilod kadusid lihtsa vaevaga”

“Olen katsetanud erinevaid lahendusi, ent Dr Simeonsi dieet eristus just oma efektiivsuse poolest,” sõnab noor ema Cätlin, kellel õnnestus beebiootusega kogunenud lisakilodest vabaneda just isikliku dieedikonsultandi toel. “Kui reeglid on selged ja pead neist kinni, siis tulevad ka tulemused.”

22-aastane Cätlin on tervislikku eluviisi panustanud ka varem. “Enne lapseootele jäämist katsetasin toitumiskava äppi ja ka ketogeenset dieeti, aga pean tunnistama, et minust erilist söögitegijat ei saanud ning pidasin vaid paar kuud vastu. Lisaks sellele käisin vahelduva eduga ka trennis.” Kehakaalu mure tekkis rasedusega. “Lisakilosid tuli liiga palju juurde. Pärast sünnitust jätsin haiglasse 5kg, ent see naases 2 kuu jooksul, seega lõpuks olin samas kaalus kui raseduse lõpus.”

Dr Simeonsi dieedini jõudis Cätlin sõbranna eduloost innustuna. “Nägin kõrvalt, kuidas mu sõbranna võttis lühikese 3-nädalase ringiga 6kg alla ning kaal jäi kenasti püsima. Tema edukus hämmastas mind ning tundsin, et just sellist programmi oleks mul samuti tarvis.” Dieedipakett tellitud, jäi noort ema siiski kahtlus närima, kas saab dieediringi läbimisega hakkama. “Kartsin, et äkki see on liiga raske, kõht jääb tühjaks või ehk just minul kaal ei lange.” Cätlin alustas programmiga, kui beebi oli mõnekuune. Oluline on märkida, et Dr Simeonsi dieedi vastunäidustuste hulgas on imetamine, ent kuna meditsiinilisel põhjusel laps enam rinda ei saanud, siis oli ka konsultandilt luba dieediga alustamiseks.

Mõne päeva möödudes ja esimesi edusamme tehes hirmud kadusid. “Igapäevane kaalumine tõi aina enam motivatsiooni juurde ning nägin tulemuste pinnalt, et see toimib ka minu organismi jaoks. Kõige suurem positiivne üllatus oli, et tõesti näljatunnet 40 päeva jooksul kordagi ei esinenud. Polnud ei väsimust, peavalu – kogu aeg oli kerge olla ja energiat palju.” Olulise võtmena edu saavutamisel peab Cätlin just dieedikonsultandi olemasolu. “Tahan kiita oma konsultant Lizbethit, kes on väga äge inimene, kelle abivalmidus juba ainuüksi motiveerib. Kõik minu küsimused said alati põhjalikud vastused.”

Suurimaks väljakutseks dieedi läbimisel oli noore ema meelest päevakaloraaži täis süüa. “Söögi tegemine oli lihtne ja kiire, aga portsjonitega ühele poole saamine paras väljakutse,” naerab Cätlin. “Raskeid hetki ei tekkinudki, sest kui enesekindluse saavutasin, olin endas lõpuni kindel. Programmi läbimise ajal tegin igapäevaselt mehele süüa ja dieedi ajale sattus isegi paar sünnipäeva, kus ei võtnud ampsugi.” Lemmikuteks kujunesid praekapsas kanaga ja tomatisupp. Ka kaalunumbri hoidmise etapp läks oodatust lihtsamalt. “Sain üpris kiirelt aru, mis toiduained minu kehale sobivad ja mis mitte. Võtsin juurde lõppkaalust 800g ja sinna see püsima jäigi.”

Cätlini sõnul ei tasu dieediprogrammi läbimist võtta ette uisapäisa. “Soovitan palju uurida ja reeglid endale enne alustamist selgeks teha, sest kui neist kinni pidada, siis kaalulangetus kulgeb kenasti. Kindlasti ei tasu suhtuda sellesse, kui ajutisse lahendusse, sest kui panustad, siis tervislik eluviis aitab edukalt kaalunumbrit ka hoida.” Võrreldes varasemalt proovitud meetoditega eristab Dr Simeonsi dieeti just meetodi efektiivsus. “Kui tulemused on käega katsutavad, siis see annab ka motivatsioonile hoogu.”

 

Pane tähele! Dr Simeonsi dieedil on 14-päevane raha tagasi garantii! Kui tunned, et programm Sinu jaoks ei toimi, maksame Sulle raha tagasi.

Kui Cätlini lugu oli Sulle inspiratsiooniks ning soovid samuti alustada oma teekonda saledama kehani, telli Dr Simeonsi dieedipakett SIIT