Dr Simeonsi dieedi peakonsultant ja toitumisnõustaja Aire Kängsep on alates 2012. aastast aidanud kaalu langetada tuhandetel eestlastel. Uue aasta lubaduste tegemise valguses annab ta nõu, millised on dieedipidajate suurimad väljakutsed ning kuidas olla edukas.

ETTEVALMISTUS ON OLULINE

Aire sõnul mängib läbimõeldud otsus kaalulangetuse edukuses võtmerolli. “Ilma motivatsioonita ja puhtalt emotsiooni pealt tehtud otsusega ei tee mitte midagi ning vähetähtis pole ka eeltöö tegemine enne enda jaoks sobiliku meetodi valimist. Kindlasti tasub end detailidega kurssi viia.” Kängsep rõhutab, et mõistlik on eelistada lahendusi, kus on olemas ka personaalne tugi, sest igaühe kaalulangetus on erinev. “Dr Simeonsi dieedi klientide puhul näeme samuti, et edukamad on inimesed, kes oma konsultandiga koostööd teevad.”

KUI TEED, SIIS KORRALIKULT

Selleks, et eesmärki saavutada, tuleb reeglitest kinni pidada. “Igal meetodil on oma juhised, millest lähtuda, et parim võimalik tulemus tagada. Omaloomingut tehes saab vaid enda peale pahane olla, et kaal nii hästi ei lange, kui võiks.” Levinuimaks veaks on valede toidukoguste söömine. “Mõnikord ei pruugi inimene isegi märgata, et miskit valesti teeb, sellisel juhul on jällegi hea, kui isiklik konsultant oskab vigadele tähelepanu juhtida.”

ÄRA UNUSTA VEETARBIMIST

Ebapiisaval veejoomisel on kaalulangetust pidurdav mõju. “Vett tuleks juua väikeste koguste kaupa kogu päeva vältel, et tagada piisav veevarustatus organismis – see aitab ka isude tekkimise vastu. Tasub tähelepanelik olla, et poest ostetud maitseveed võivad suhkrut sisaldada, neid on mõistlik vältida ja soovi korral kasvõi ise vett sidruni- või kurgiviiludega maitsestada.”

IGAL ASJAL OMA AEG

Kuna vaimne stabiilsus ja valmisolek on tähtis, tasub kaalulangetuse ajastus läbi mõelda. “Soovitan dieeti planeerida ajale, kus poleks palju liigsete ahvatlustega koosviibimisi või palju stressi, mil keha ei saa piisavalt puhata.” Aire sõnul mõjutab unepuudus ja stress keha kortisoolitaset, mis omakorda pidurdab ainevahetust ja lisakilodest vabanemist.

“Lisakilodest vabanemine ei pea olema stressirohke. Kui seada realistlik plaan, järgida juhiseid ja kuulata oma keha, siis toitumisnõustaja toel pole ühegi eesmärgi saavutamine võimatu.”

 

Oma kogemust Dr Simeonsi dieediga jagavad tuntud Eesti naised.

 • “Alustasin Dr Simeonsi dieediga tütre eeskujul, kes kaks aastat tagasi saavutas enne pulmi hämmastava tulemuse. Kui ka meeskolleeg julgustavaid tulemusi saavutas, tekkis võimalus lõpuks see kõigi poolt kiidetud “imedieet” ära proovida. Hetkel olen 11 päevaga kaotanud 6 kilo, eesmärk  on kokku 10 kilost vabaneda ning seejärel enne kevadet veel üks dieediring teha. Oma kogemusest lähtuvalt saan öelda, et see on üks lihtsamalt teostatavaid dieete.”

  ANNELI LAHE
  teleprodutsent ja saatejuht

 • “Olen Meelisega koos Dr Simeonsi dieedi mitu korda edukalt läbinud ning peamiselt eristub see oma efektiivsuse poolest. Eelistan 3-6 nädalat dieeti iga kell kuudepikkusele toidukaalumisele, seega soovitan Dr Simeonsi dieeti kärsitutele. Ma ei jõua juba ära oodata, et värskelt teise lapse saamisest tekkinud beebikilodele tuul alla teha.”

  MARI-LEEN ALBERS
  Marimell.eu blogija
  Vaata videointervjuud Mari-Leenu ja Meelisega

 • “Mina jõudsin Dr Simeonsi dieedini Facebooki reklaami kaudu ja sain julgustust Aire põhjalikust ülevaatest. Esimest korda läbisin dieedi kuus aastat tagasi, kaotasin 12 kilo ja suutsin ka tulemust hoida. Oli rõõm, et mitu aastat vanad lemmikriided läksid taas selga, sõbrad noogutasid tunnustavalt, energiat oli rohkem ja uni paranes. Kindlasti peaks enne dieeti end juhendiga kurssi viima, sest programmis on oluline režiim ja järjekindlus.”

  LAINE RANDJÄRV
  Endine poliitik ja muusikapedagoog
  Loe Laine edulugu koos videointervjuuga

 • “Motiveerituna mitme sõbranna headest tulemustest läbisin Dr Simeonsi dieedi esimest korda kaheksa aastat tagasi, tookord kaotasin 7 kilo ja kaal püsis stabiilsena viis aastat. Eelmisel aastal tõi operatsioonijärgne taastumine lisakaalu ning läbisin dieedi uuesti, kaotades 10 kilo. Kindlasti vajab programmi läbimine tahtejõudu ja stabiilsust. Parem on end tegevuses hoida, sest diivanil istudes on raske külmkapi sisust mõtteid eemale saada.”

  TIINA JANTSON
  Sixtina tantsu- ja modellikooli omanik ja juht
  Loe Tiina edulugu

 • “Dr Simeonsi dieedi avastasime sõbrannaga viis aastat tagasi. Dieedi läbimisel oli eneseületamist, kuid koos oli kindlasti kergem ja tulemusega jäime mõlemad rahule. Eelmisel kuul läksin mehga koos uuele ringile, asi toimib ja langev kaalunumber tekitab isegi hasarti. Julgustan naisi meestega koos asja ette võtma, uskuge – tulemused on suurepärased.”

  KAIDY JOALA
  Buduaar müügijuht

Allikas: jaanuar-veebruar 2021 Buduaar ajakiri

Kui Sa tunned, et ei saa pidevas võitluses kehakaaluga hakkama, tahad parandada tervist ning soovid oma kehale anda uue hingamise, võta ühendust meie konsultantidega, kes aitavad Sul koos Dr Simeonsi dieediprogrammiga 40 päeva jooksul alandada kehakaalu 8-15kg.

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja
+372 5303 84 88

Telli Dr Simeonsi dieedipakett siit