“Kaalulangetus saab olla edukas, kui teha koostööd oma kehaga ja mitte impulsiivsetele isudele järele anda,” sõnab Dr Simeonsi dieedi kolme ringiga 18 kilo kehakaalu kaotanud ANNELI RAITAR (54). ”Läbitud teekond on täielikult muutnud mu elustiili ning parandanud tervist. Olen proovinud ka toitumiskavasid, kuid Dr Simeonsi dieet on minu jaoks ainsana toiminud ja tõi tulemusi kiirelt.”

Anneli on kahe lapse ema ning kolme lapselapse vanaema Järvamaalt, kes enda sõnul pole kunagi oma kehakaaluga päris rahul olnud. “Teised olid ikka saledamad. Pärast esimese lapse sündi suutsin end tagasi vormi ajada, kuid suured elumuutused ning teise lapse sünd pani kaalunumbri taas kiirelt kasvama.” Kui kaalult vaatas vastu 65 asemel 98, tundis naine, et tuleb tegudele asuda – jättis maha suitsetamise, korrigeeris toitumist ning hakkas aktiivsemat eluviisi harrastama. “Kaal langes taas normi, kuid lahutus ja elukohavahetus tõid palju stressi, millega olin algpunktis tagasi. Kuigi mõne aastaga elu laabus, siis lisakilod ei kadunud.”

Dieete polnud Anneli kunagi pidanud, ent kogemus toitumiskava järgimisega oli olemas. “Kõik oli väga tore, kuid oma kärsitu loomusega tahtsin kohe ka tulemusi näha.” Kui naine perekondlikul juubelil nägi rõõmsat sugulast, kelle varasem trullakas välimus oli asendunud kauni saleda välimusega, tekkis Annelil huvi, kuidas see võimalik on. “See oli esimene kord, kui Dr Simeonsi dieedist kuulsin ning otsustasin, et kui tema suutis, suudan minagi.” Motivatsiooniks enesega rahulolu, kena välimus ja parem tervis, sai pihta hakatud.

Anneli sõnul on kõik peas kinni ja tuleb osata oma keha kuulata. “Keha on tark, oskab end reguleerida. Esimesel dieediringil oli mul selle mõistmisega raskusi ja tuli distsipliiniga harjuda.” Tulemus aga sellest hoolimata oli igati kiitustväärt – 36päevase dieediringiga kaotas naine kehakaalust 9 kilo. Pool aastat hiljem olid vahepeal jõulud ja aastavahetus söömapidudega paar kilo juurde toonud. Suure motivatsiooniga alustas naine teist dieediringi, kaotades 23päevase ringiga 8 kilo. Aasta hiljem oli kolmandale dieediringile vastu minnes kaalunumber isegi väiksem kui eelmise lõpus – viimase 23päevase ringiga kaotas naine veel 4 kilo, mis oli ka eesmärk.

Tänaseks kogenud dieedisõbrana ütleb Anneli, et lihtsam on, kui olla positiivne ning mitte enda vastu karm, kui ka kaalulangetus ajutiselt pidurdub. “Kuna Dr Simeonsi dieet toob kiirelt tulemusi, annab see ka motivatsiooni olla distsiplineeritud ja mitte ahvatlustele järele andma.” Naise sõnul on programmi läbimine teda muutnud palju teadlikumaks lisaks keha kuulamisele ka toitumisvalikuid tehes. “Toidu valmistamine on dieedi ajal lihtne, sest komponente pole palju. Kana on tänaseks mu vaieldamatu lemmik, samuti rohelised salatid.” Ka tervislikule seisundile avaldas kaalulangetus positiivset mõju – põlvevalud kadusid.

Ülekaaluga võitlejatele on naisel kindel sõnum. “Ärge kahelge Dr Simeonsi dieediga alustamises. See on imeline tunne, kui näed saavutatud tulemust ning programmi läbimine innustab tervislikku elustiili säilitama. Ma ei sooviks mitte mingil juhul tagasi sinna 84 kilo peale, millelt oma teekonda alustasin.” Sealjuures rõhutab Anneli, et pole vahet, kui palju ülekaalu on ja kas eesmärgini jõudmine võtab rohkem aega. “Kui unelmate kehakaalu saavutamine võtab kasvõi neli või viis dieediringi, see on ikka seda väärt! Olen kindel, et kui elumuutused peaksid mulle taas lisakilosid juurde tooma, tean alati, millise lahenduse poole pöörduda – ikka Dr Simeonsi dieedi juurde.”

Kiire, lihtne ja ohutu kaalu langetamine

Toitumisnõustaja ja Dr Simeonsi dieedi peakonsultant Aire Kängsep on näinud alates 2012. aastast, kui programm Eestis tegutsema hakkas, tohutult edulugusid, kuid ka ebaõnnestumisi.

“Lisakilode olemasolul on Dr Simeonsi dieediga võimalik 40 päevaga vabaneda 8-15 kilogrammist ning lühikese 23-päevase dieediringiga vähemalt 5 kilogrammist. Lihtne tõde ongi see, et kui juhendis olevaid reegleid jälgida, siis dieet toimib väga hästi,” selgitab Aire. “Seal on täpselt kirjas, mis juhtub ka siis, kui sa eksid. Lisaks on igal inimesel olemas personaalne konsultant, kes kõiksuguste küsimuste korral alati abiks on. Edukaimad on just need kaalulangetajad, kes oma dieedinõustajaga aktiivselt suhtlevad.”

Aire Kängsepa sõnul teeb dieedi eriliseks just põhjalik süsteem, mis annab aluse ka kaalu säilimiseks peale dieedi lõppu. “Öeldakse, et mis kiirelt tuleb, see kiirelt läheb. Õnneks on Dr Simeonsi dieedi puhul olemas eraldi stabiliseerimise etapp, mis peale kaalulangetust aitab kehal uue kaalunumbri omaks võtta ning tulemust hoida.”

Allikas: 25.09.2020 Tiiu ajakiri

Kui Sa tunned, et ei saa pidevas võitluses kehakaaluga hakkama, tahad parandada tervist ning soovid oma kehale anda uue hingamise, võta ühendust meie konsultantidega, kes aitavad Sul koos Dr Simeonsi dieediprogrammiga 40 päeva jooksul alandada kehakaalu 8-15kg.

Aire Kängsep
Dr Simeonsi dieedi konsultant ja toitumisnõustaja
+372 5303 84 88

Telli Dr Simeonsi dieedipakett siit