Hea dieedisõber!

Dr Simeonsi dieedi meeskonna jaoks on kliendid ning nende positiivne kogemus dieediprogrammi läbimisel väga olulised! Selleks, et saaksime Sinu häid tulemusi ka teiste inimesteni viia, premeerime Sind suurima tänuga lisasoodustusega järgmiselt dieedipaketi ostult. Vali välja endale sobivaim lahendus ning vajadusel küsi lisainfot meie konsultantidelt.


Soovita Dr Simeonsi dieeti ka teistele huvilistele
ning saad 25% soodustust uue dieedipaketi ostult

Kui Sinu sõber tunneb huvi Dr Simeonsi dieedi esmakordse läbimise vastu, siis peaks ta lisama tellimusankeeti Sinu täisnime! Nii võidate dieedipaketi hinnas mõlemad.

Kuidas see töötab?

  • Sinu sõber täidab tellimusankeeti ning lisab ‘Kupongi kood või soovitaja ees- ja perenimi’ lahtrisse Sinu täisnime. Miks? Sest nii saab sõber dieedipaketi esmasel soetamisel ostult soodustust 10%.
  • Iga kalendrikuu lõpus loetleme kokku, mitu korda on uued dieedisõbrad Sinu nime dieedipaketi soetamisel kasutanud ning iga korra eest saad Sina 25% soodustust järgmiselt dieediringilt.

Ehk kui dieedipaketi on Sinu nimega soetanud üks sõber, saad soodustust 25%, kui aga 4 sõpra, siis on järgmine dieediring Sulle sootuks TASUTA!

Kokkuvõtte koos personaalsete allahindluskoodidega saadame kord kuus. Soodustusel pole aegumistähtaega, seega saad ise vabalt valida, millal järgmise ringiga algust teha.


Jaga meiega oma Dr Simeonsi dieedi kogemuslugu
ning saad 50% soodustust uue dieedipaketi ostult

Selleks, et saaksime Sinu edukalt läbitud Dr Simeonsi dieedi suurepäraseid tulemusi ka teiste huvilistega jagada, palun mine sellele lehele, sisesta oma nimi ja email ning vasta kõikidele küsimustele. Soovi korral lae üles oma pildid.

Pärast selle vormi saatmist saad oma konsultandilt vastuse spetsiaalse sooduskoodiga, mida saad kasutada edaspidi Dr Simeonsi dieedipaketi ostmisel.


Osta korraga mitu dieedipaketti ning saad lisapaketi tasuta

Läbi Dr Simeonsi dieet koos sõpradega. Nii on lihtsam ning saad dieedipaketi hulgitellimuse korral soodustust! Ostes 4 dieedipaketti saad 1 dieedipaketi tasuta.

Kokkuleppe tegemiseks võta meiega ühendust.


Jaga Dr Simeonsi dieedi linki oma Facebooki lehel
ja saad 10% soodustust uue dieedipaketi ostult

Vajuta nupule SHARE ning kutsu üles oma Facebooki sõpru samuti Dr Simeonsi dieediga tutvuma ja algust tegema, et ka nemad teaksid, millise uue hingamise, parema tervise ja enesetunde võib kiire, ent tervislik kaalulangetus anda! Pärast oma Facebooki konto uudisvoos postituse tegemist ilmub siia teksti alla Sinu personaalne sooduskood, mille abil saad järgmise dieedipaketi soetada 10% soodsamalt.

Untitled Document